PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Dune HD Pro Vision 4K Solo Recommended

DUNE HD

Šiuo metu šios prekės nėra
Negaminamas
Turite klausimų?

BENDRA INFORMACIJA

Dune HD Pro Vision 4K Solo – 4Kp60 HDR10+ media centras sukurtas su Realtek RTD1619DR procesoriumi. Šis 2021 metų Dune HD kompanijos flagmanas su dvejais HDMI išėjimais ir HDD disko stalčiumi pateikia aukščiausios kokybės vaizdą naudoja pažangiausias technologijas. Šis grotuvas – tai Dune HD Pro 4K Plus II grotuvo patobulinta versija su integruotomis Dolby Vision technologijomis. HDR10+, YouTube 4K HDR, BD 4K meniu, BD3D, HD garsas, 1Gbit Ethernet, USB 3.1, USB Type-C, HDMI in, HDMI audio out, WiFi 802.11ac 2T2R ir dar daug kitų privalumų kompaktiško dizaino ir puikių galimybių prietaise. Dune HD Pro Vision 4K Solo diktuoja 2021 metų media centrų tendencijas, reikalavimus ir madas. Šis technikos stebuklas šiuo metu be konkurencijos lenkia visus rinkoje esančius media centrus, siūlydamas maksimalias galimybes, kurias gali pasiūlyti Realtek RTD1619DR procesoriaus pagrindu sukurti media centrai.   

 • Realtek RTD1619DR procesorius: Dune HD Pro Vision 4K Solo media centras naudoja RTD1619DR procesorių. Tai pats galingiausias ir pažangiausias procesorius, kurį pagamino Realtek su Dolby Vision vaizdo technologijomis.
 • Du HDMI išejimo lizdai: Papildomas HDMI išvesties lizdas leidžia gauti geriausią vaizdo ir garso kokybę įvairiais atvejais, pavyzdžiui, naudojant 4K/HDR televizorių ir A/V imtuvą be 4K/HDR palaikymo atskiriant vaizdo ir garso srautus per skirtingus HDMI lizdus.
 • Dolby Vision ir HDR10+: media centras palaiko ne tik HDR technologiją, bet ir naujausias bei pažangiausias Dolby Vision ir HDR10+ technologijas. Įprastoje HDR technologijoje ryškumo diapazonas nustatomas filmo pradžioje ir filmo metu nesikeičia, todėl visiškai tamsios ir visiškai ryškios scenos gali būti nepakankamai išsamios. Naujausiose Dolby Vision ir HDR10+ technologijose ryškumo diapazonas gali skirtis priklausomai nuo kadro, todėl maksimalus detalumas suteikiamas net scenose, kuriose yra tik tamsių ar tik šviesių elementų.
 • VP9 profilis ir YouTube 4K HDR palaikymas: garso ir vaizdo grotuvas palaiko ne tik seną VP9 vaizdo kodeką (kuris nepalaiko HDR), bet ir naujausią VP9 profilį 2, palaikantį HDR ir kuris „YouTube“ naudojamas 4K HDR turiniui. Daugelis kitų grotuvų to nepalaiko.
 • + 77% greitesnis procesorius: media centras turi 6 branduolių ARM A55 centrinį procesorių – tai yra +77% greičiau nei 4 branduolių ARM A53 procesorius, kuris buvo naudojamas ankstesniame Dune HD Pro 4K modelyje.
 • + 50% greitesnis GPU: media centras turi naująjį GPU Mali-G51 grafini procesorių – tai yra +50% greičiau nei Mali T-820, naudotą ankstesniame modelyje Dune HD Pro 4K.
 • 4 GB RAM: dvigubai daugiau atminties, nei ankstesniame Dune HD Pro 4K  modelyje ir tai suteikia geresnį našumą programoms.
 • 32 GB flash: dvigubai daugiau flash atminties, nei ankstesniame Dune HD Pro 4K modelyje, o tai suteikia daugiau vietos programoms ir vidinei saugyklai.
 • Android 9: Android programoms Dune HD Pro Vision 4K Solo naudoja Android 9.0 versiją, o ne Android 7.1, naudojamą ankstesniame Dune HD Pro 4K modelyje. Tai suteikia geresnį palaikymą Android programų vartotojams.
 • 3 antenos: Grotuvas turi 3 išorinės antenas. Dvi Wi-Fi 2T2R antenos ir viena atskira Bluetooth antena. Toks sprendimas pagerina Wi-Fi ir Bluetooth veikimą ir užtikrina sklandų beilaidžių technologijų darba ir veikimą.
 • Bluetooth 5.0: Dune HD Pro Vision 4K Solo gali pasigirti Bluetooth 5.0 versija.
 • IR įvestis: IR įvesties prievadas leidžia prijungti IR ilgintuvą ar kitą IR šaltinį namų automatikos sistemose.
 • Pažangi vėdinimo technologija: Dune HD Pro Vision 4K Solo turi tylų ventiliatorių, skirtą efektyviam HDD aušinimui.
 • Elektros maitinimo mygtukas priekiniame skydelyje: Dabar galite patogiai įjungti ir išjungti grotuvą naudodami mygtuką priekiniame skydelyje.
 • Geriausias „Blu-ray“ meniu palaikymas: Realtek procesoriaus dėka sukurtas Dune HD Pro Vision 4K Solo grotuvas palaiko geriausius savo klasėje atkuriamus „Blu-ray“ diskų vaizdus viso „Blu-ray“ meniu režimu, įskaitant visišką BD-J, BD4K, BD3D, HD garso palaikymą, pasenusius grojaraščius ir besiūlį išsišakojimą. „Blu-ray“ atvaizdus galima leisti bet kokio formato (BD ISO failas ir BDMV aplankas) ir iš bet kurio šaltinio vietinio disko (USB, SATA) arba tinklo įrenginio (SMB, NFS).
 • 100% sklandus „Blu-ray“ atkūrimas (visiškas palaikymas užtikrinant sklandų šakojimąsi): Dune HD Pro Vision 4K Solo grotuvas yra vienintelis Realtek grotuvas, turintis visiškai funkcionuojantį tvirtą „Blu-ray“ atkūrimo variklį, kuris įgyvendina 100% visišką „besiūlių išsišakojimų“ palaikymą. Tai užtikrina sklandų viso filmo atkūrimą be jokių garso / vaizdo trikdžių, priešingai nei konkurentai.
 • Perjungimas be mirgėjimo / raiškos perjungimas: media centras įgyvendina savo patobulintą metodą, kad be mirgėjimo būtų galima automatiškai perjungti kadrų dažnį ir skiriamąją gebą, kuris vaizdo įrašo režimą perjungia prieš pradedant failo atkūrimą (o ne po jo). Daugelis kitų Realtek grotuvų  keičia vaizdo įrašo režimą po failų atkūrimo, o tai sukelia nemalonų mirgėjimą.
 • Profesionalaus lygio vaizdo išvesties parametrų valdikliai: Išplėstinė sąrankos kontrolė leidžia profesionaliems vartotojams ir montuotojams geriausiai suderinti vaizdo išvesties parametrus tam tikram nustatymui. Visų pirma, galima sukonfigūruoti „chroma“ dalinius atrankos režimus ir naudoti kiekvienam atskiram HDMI vaizdo režimui. Dauguma media centrų tokios kontrolės neturi.
 • Widevine L1 and premium video services: Widevine 1 lygio DRM (pažangiausio DRM lygio) palaikymas leidžia žiūrėti aukščiausios kokybės internetines vaizdo įrašų paslaugas, teikiant HD ir Ultra HD vaizdo kokybę. Garso ir vaizdo grotuvai be 1 lygio Widevine palaikymo tokiose paslaugose gali teikti tik standartinės raiškos vaizdo įrašus. Pastaba: Netflix šiuo metu nepalaikomas
 • Stereofoninis ir daugiakanalis SACD atkūrimas: Galite atkurti aukščiausios kokybės „Super Audio CD“ (DSD) muzikos failus visais populiariais formatais (ISO, DFF, DSF), įskaitant stereofoninius ir daugiakanalius failus, kuriuose naudojamas DST glaudinimas. Daugiakanaliai SACD failai gali būti išvedami kaip daugiakanaliai PCM į HDMI.
 • Linux pagrindu sukurta Dune HD OS: Media centras turi unikalią hibridinę operacinę sistemą, kuri susideda iš Linux pagrindu sukurtos Dune HD OS (siekiant užtikrinti stabilų veikimą ir sklandų medijos atkūrimą) ir Android OS (palaikyti Android programas), kurios veikia vienu metu.
 • Dune HD Android Playback Accelerator technologija: Ši unikali technologija intelektualiai valdo Android OS išteklius, kad sumažintų Android OS įtaką medijos atkūrimo varikliui ir užtikrintų sklandų aukštos kokybės vaizdo ir garso atkūrimą.
 • Dune HD ekosistema: Galima naudotis atviromis Dune HD SDK ir API, įvairiomis televizoriams optimizuotomis programomis, papildiniais, plėtiniais, GUI apvalkalais, kolekcijų valdymo sprendimais, integracijomis į namų automatikos sistemas. Taip pat galima naudotis oficialioje Dune Store parduotuvėje esančiomis aplikacijomis ir trečių šalių pardavėjų ir vartotojų bendruomenės programomis.
 • Dune HD UI: Garsioji Dune HD vartotojo sąsaja, sukurta ir nušlifuota per daugiau nei 12 metų, specialiai optimizuota naudoti televizoriaus ekranuose ir valdyti naudojant standartinį nuotolinio valdymo pultą, siekiant kuo didesnio komforto, leidžia lengvai ir patogiai naudotis media centru.
 • Dune HD filmų organizatorius ir filmų enciklopedija: Funkcija „Mano kolekcija“ sutvarko vartotojo filmų kolekciją į gražiai atrodantį katalogą. Išsami filmų enciklopedija pateikia informaciją apie šimtus tūkstančių filmų su išsamiais aprašymais, plakatais, kryžminėmis nuorodomis tarp filmų ir asmenų, priekabomis, tiesioginėmis nuorodomis į internetines vaizdo paslaugas ir kt. Išplėstinė failų naršyklė automatiškai atpažįsta filmus.
 • Dune HD mobilioji programa: Unikali Dune HD mobilioji programa („Dune Control“), skirta „iOS“ ir „Android“ mobiliesiems įrenginiams, suteikia patogų ir galingą visišką prieigą prie visų Dune HD media centro funkcijų. Ji visiškai pakeičia standartinį IR nuotolinio valdymo pultą, leidžia naršyti ir pasirinkti medijos turinį tiesiogiai jūsų mobiliajame įrenginyje (mobiliajame įrenginyje rodomas meniu atspindi meniu, rodomą televizoriaus ekrane), taip pat joje yra „Dabar groja“ skiltis, skirta patogiam medijos atkūrimo valdymui.
 • Protingi namai: Media centras turi galingą IP valdymo sąsają ir daugybę galimybių integruotis į „Smart Home“ ir „Home Automation“ sistemas, tokias kaip „Control4“ ir „Crestron“.
 • Programinės įrangos atnaujinimai: Dune HD yra žinoma dėl savo reputacijos, nes daugelį metų klausosi vartotojo atsiliepimų ir teikia programinės įrangos atnaujinimus. Pavyzdžiui, kai kuriems seniems modeliams programinės įrangos atnaujinimai su papildomomis funkcijomis teikiami jau daugiau nei 10 metų. Tai įmanoma dėl unikalaus „vieno kodo bazės“ požiūrio, o tai reiškia, kad visų Dune HD modelių programinė įranga yra pagrįsta ta pačia programine įranga (nuolat tobulinama ir tobulinama atsižvelgiant į vartotojo atsiliepimus).
 • HD garso palaikymas: Grotuvas gali išvesti HD garsą į A/V imtuvą.
 • Pilnas 3D palaikymas: Side-by-side, „nuo viršaus iki apačios“ ir MVC (BD3D) formatų palaikymas užtikrina nepriekaištingą Full HD vaizdo įrašų atkūrimą 3D formatu.
 • Optinio disko įrenginio palaikymas (USB): Jei norite leisti medijos failus ir BD/DVD vaizdus iš optinių diskų (ne tik užšifruotus), galite prijungti išorinį USB optinį diskų įrenginį.
 • Dviejų dažnių juostos 802.11ac 2T2R „Wi-Fi“ ir 1 Gbit eternetas: Media centras turi dvigubos juostos Wi-Fi, palaikant 802.11b / g / ne / kintamąjį (2,4 GHz + 5,0 GHz), su 2T2R palaikymu (dvigubas našumas) ir dviem išorinėmis Wi-Fi antenomis, leidžiančiomis atkurti didelės spartos reikalaujantį turinys. 1 Gbit Ethernet prievadas leidžia pasiekti maksimalų našumą naudojant laidinį ryšį.
 • Integruotas „Bluetooth“: Integruota „Bluetooth“ sąsaja leidžia lengvai prijungti įvairius nuotolinio valdymo pultus, belaidę klaviatūrą, peles, vairasvirtes, garso kolonėles, ausines, ausines ir kitus įrenginius.

 

Pagrindinės techninės charakteristikos

 • Procesorius: Realtek RTD1619DR
 • RAM: 4 GB
 • Flash memory: 32 GB
 • Wi-Fi: Dual Band 2.4+5 GHz 802.11b/g/n/ac 2T2R, dvi išorinės Wi-Fi antenos
 • Bluetooth: Bluetooth 5.0, atskira išorinė Bluetooth antena
 • Korpusas: metalas
 • Vėdinimas: pasyvus ir aktyvus (silent fan for efficient HDD cooling)
 • Priekinio skydelio ekranas: kelių segmentų LED ekranas HH:MM:SS
 • Maitinimas: išorinis, DC 12V (3A), AC 100-240V
 • Matmenys: (W x H x D): 215mm x 71mm x 174mm
 • Operacinė sistema: Linux-based Dune HD OS + Android 9.0

 

Jungtys

 • Šaltiniai: išoriniai HDD (USB, SATA), USB įrenginiai (USB atmintinė, USB kortelių skaitytuvas ir kt.), išoriniai optiniai diskų įrenginiai (USB, SATA), kompiuteris ir NAS vietiniame tinkle (SMB, NFS, UPnP / DLNA, HTTP), kiti interneto ir vietinio tinklo šaltiniai
 • 3.5" SATA HDD rack: SATA HDD disko įdiegimas į grotuvo vidų naudojantis HDD disko stalčiumi
 • 1x USB Type-C host: prijunkite moderniausius C tipo USB įrenginius
 • 1x USB 3.1 host: mėgaukitės puikiu USB 3.1 lizdo veikimu
 • 2x USB 2.0 host: patogiai prijunkite USB HDD, USB atmintines, USB kortelių skaitytuvus, USB DVD/BD diskus, USB šakotuvus ir kitus USB įrenginius.
 • HDMI 2.0b output: išveskite bet kokį vaizdo signalą iki moderniausio 4Kp60 HDR
 • HDMI audio-only output: išveskite daugiakanalį audio garsą per HDMI išėjimą atskirai nuo vaizdo informacijos
 • RCA composite video + RCA analog stereo audio: prijunkite prie bet kurios A/V įrangos
 • Coaxial S/PDIF ir Optical S/PDIF: išveskite skaitmeninį garsą į A/V imtuvą arba išorinį DAC per S/PDIF
 • Ethernet 10/100/1000 Mbit/s: užtikrinkite geriausią našumą jungdamiesi prie vietinio tinklo kabeliu
 • HDMI 2.0 įvestis: prijunkite išorinį HDMI šaltinį ir rodykite jį per visą ekraną arba „vaizdas paveikslėlyje“ arba įrašykite į failą
 • Maitinimas: 12V DC

   

Media failų atkūrimas 

 

 • 4K Dolby Vision ir HDR10+ vaizdo įrašų atkūrimas: dekoduokite 4K vaizdo įrašų turinį įvairiais populiariais formatais, įskaitant H.265 10 bitų ir VP9 2 profilį iki 4Kp60 HDR, HDR10+ ir Dolby Vision
 • 4K Dolby Vision & HDR10+ vaizdo išvestis: 4K turinio išvestis iki 4Kp60 HDR10+ ir Dolby Vision su „pixel to pixel“ tikslumu
  HEVC: žiūrėkite vaizdo įrašą, užkoduotą naudojant naujausią H.265 kodeką. Dvigubai geresnė vaizdo kokybė nei H.264
 • VP9 profilis 2: žiurėkite YouTube 4K HDR turinį
 • HDR: atkurkite vaizdo įrašą naujausiu HDR (aukšto dinaminio diapazono) formatu. Puikus vaizdo kontrastas ir detalės
 • HDR10+: naujausia ir pažangiausia „Samsung“ HDR technologija. Daugiau informacijos ryškiose ir tamsiose scenose
 • Dolby Vision: naujausia ir pažangiausia Dolby HDR technologija. Daugiau informacijos ryškiose ir tamsiose scenose ir geriausia įmanoma vaizdo kokybė.
 • Dolby Vision VS10 engine: pažangus Dolby Vision VS10 variklis geriausiam SDR, HDR ir Dolby Vision turinio apdorojimui.
 • Standard Dolby Vision output: išvesties standartinis Dolby Vision signalas, užtikrinantis visišką Dolby Vision apdorojimą televizoriaus pusėje („TV-Led Dolby Vision“)
 • Low Latency Dolby Vision output: pateikiamas Dolby Vision signalas šiuolaikiniu LLDV formatu („Player-Led Dolby Vision“)
 • 10 bitų spalvų kodavimas: paleiskite vaizdo įrašą, užkoduotą pagal naujausius standartus, palaikoma 1 milijardas spalvų
 • Vaizdo išvesties kadrų dažnis: automatinis (pagal atkuriamą turinį) ir rankinis; 23.976 Hz palaikymas
 • Automatinis kadrų dažnis: išveskite vaizdo įrašą su originaliu kadrų dažniu, kad būtų užtikrintas absoliutus sklandus visų rūšių turinio atkūrimas
 • Automatinė skiriamoji geba: išveskite vaizdo įrašą originalia skiriamąja geba, kad vaizdas būtų geriausias, naudojant Hi-End išorinį vaizdo įrašo apdorojimą
 • Tikra 24 kadrų išvestis: užtikrinkite nepriekaištingai sklandų Holivudo filmų atkūrimą, palaikomas pilnas 23.976 kadrų dažnis
 • Automatinis kadravimo / skyros perjungimas be mirgėjimo: HDMI vaizdo režimas perjungiamas tiksliai prieš pradedant atkūrimą, o ne po
 • Profesionalaus lygio vaizdo išvesties parametrų valdikliai: išsami HDMI atrankos režimų konfigūracija
 • „Blu-ray“ meniu: mėgaukitės pilnu „Blu-ray“ meniu naršymu arba naudokitės paprastu „BD Lite“ meniu savo nuožiūra
 • Geriausio savo klasės „Blu-ray“ meniu palaikymas: BD-J, BD4K, BD3D palaikymas: užmaskuoti grojaraščiai ir sklandus išsišakojimas
 • Pažangusis grotuvas: atkurkite vaizdo įrašą MKV ir kitais šiuolaikiškais vaizdo failų formatais, įskaitant aukščiausios kokybės 4K ir HD raišką su labai didele bitų sparta (100 Mbit/s +).
 • Vaizdo failo formatai: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, BD ISO, BDMV, DVD-ISO, VIDEO_TS
 • Vaizdo kodekai: MPEG2, MPEG4, XVID, WMV9, VC1, H.264, H.265, H.265 10 bitų, VP9, ​​VP9 2 profilis; labai didelės spartos vaizdo įrašų palaikymas iki 100 Mbit/s ir didesnis
 • Vaizdo įrašo didinimas: aukštos kokybės DVD ir bet kokio kito SD vaizdo įrašo turinio didinimas į 4K, „Full HD 1080p“ ir kitas HD raiškas
 • 3D vaizdo įrašas: paleiskite visus populiarius 3D vaizdo įrašų formatus, įskaitant MVC (BD3D ISO), „Side-by-Side“, „Top-and-Down“
 • HD garsas: perduoda HD garsą į jūsų A/V imtuvą
 • Hi-End muzika: atkurkite muzikos failus įvairiais Hi-End garso formatais: 192/24, FLAC, „Monkey's Audio APE“, WAV / PCM, „Super Audio CD“ (stereo) ir kt.
 • Super Audio CD: atkurkite aukščiausios kokybės SACD muzikos failus įvairiais formatais (stereo)
 • Garso kodekai: MPEG-1/2 sluoksnis I / II / III, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, FLAC, daugiakanalis FLAC, „Vorbis“, „WavPack“, APE („Monkey's Audio“), ALAC („Apple“ be nuostolių), SACD DSD (stereo), AC3, DTS
 • Garso failų formatai: MP3, MPA, M4A, AAC, WAV, WMA, FLAC, Ogg / Vorbis, WavPack, APE (Monkey's Audio), ALAC (Apple lossless), SACD ISO (stereo), SACD DSF (stereo), SACD DFF (stereo), AC3, DTS, DTS-WAV
 • Subtitrų formatai: SRT (išorinis), SUB („MicroDVD“) (išorinis), tekstas (MKV), SSA / ASS (MKV, išorinis), „VobSub“ (MP4, MKV, išorinis SUB / IDX), PGS („Blu-ray“, TS, MKV)
 • Subtitrai internete: automatinis subtitrų atsisiuntimas iš interneto
 • Paveikslėlių failų formatai: JPEG, PNG, BMP, GIF
 • Nuotraukų peržiūros funkcijos: skaidrių demonstracija, perėjimo efektai, nuotraukos pasukimas, mastelio keitimas, naršymas grojaraštyje, pakartojimas, pamaišymas
 • Grojaraščio failų formatai: M3U, PLS, CUE
 • HLS: užtikrinkite geriausią interneto vaizdo kokybę naudodami Apple HLS adaptyvųjį spartos srauto perdavimo protokolą
 • DASH: gaukite prieigą prie naujausių interneto vaizdo paslaugų, naudodami MPEG-DASH adaptyvųjį spartos srauto perdavimo protokolą
 • Widevine 1 lygio DRM: mėgaukitės aukštos kokybės internetinėmis vaizdo įrašų paslaugomis su aukštos raiškos vaizdo kokybe

 

 KAM SKIRTAS ŠIS GROTUVAS?

Dune HD Pro Vision 4K Solo – tai 2021-ųjų metų DUNE HD kompanijos flagmanas, diktuojantis madas visiems media centrams. Šis grotuvas patenkins visus vartotojo poreikius. 4GB RAM atmintis, naujausias kompanijos Realtek procesorius, o taip pat šiuolaikinės technologijos 4K raiškos vaizdo srityje yra šio media centro pagrindiniai palydovai. Dune HD Pro Vision 4K Solo pats galingiausias ir funkcionaliausias 2021 metų naujos kartos 4K raiškos media centras, sukurtas naudojant našiausią Realtek RTD1619 procesorių, palaikantis ne tik HDR10+, bet ir Dolby Vision technologijas. Įrenginys siūlo viską, ko gali prireikti šiuolaikiniam 2021 metų 4K raiškos media centrui, jis palaiko visus šiuo metu populiariausius vaizdo ir garso formatus, įskaitant galimybę naudotis pilnu Blu-ray ISO diskų meniu bei naudotis HDMI in ir HDMI audio out lizdų privalumais. Dune HD Pro Vision 4K Solo rekomenduojame tiems, kas vertina itin aukštą kokybę ir media centrų funkcionalumą, patvarumą ir yra reikalinga HDD disko integravimo į grotuvo vidų galimybė

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

(papildomos informacijos nėra)

 

KUR GALIMA ĮSIGYTI?

 Šiuo metu Dune HD Pro Vision 4K Solo grotuvą galima įsigyti HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje. 

 Jei norite platinti šį įrenginį, prašome susisiekti su HDMEDIA.LT

 

KOMPLEKTACIJA

Dune HD Pro Vision 4K Solo standartinę komplektaciją sudaro: Dune HD Pro Vision 4K Solo media centras, DUNE HD Premium IR Remote nuotolinis valdymo pultas, DUNE HD BT AirMouse Remote nuotolinis valdymo pultas, elektros maitinimo blokas 12V 3A EU plug, HDMI laidas, greito įdiegimo instrukcija anglų kalba.

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai