PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Priedai

Peržiūreti viską | Puslapiai:
 • HDMEDIA.LT dovanų čekis

  dovanucekis-DEMO.jpg

  HDMEDIA.LT dovanų čekis – tai puiki ir maloni dovana bet kokiai progai. Jei abejojate ir nežinote, kokia dovana pradžiugins Jūsų artimą draugą, šeimos narį ar kolegą, padovanokite jam HDMEDIA.LT dovanų čekį ir leiskite jam pačiam pasirinkti, ko jis nori.

  Kaina:0.00EUR
 • Naujausio FIRMWARE įdiegimas

  Firmware-225x225.png

  Kai perkate media centrą, jūs jį gaunate tokį, koks jis pasiekia mus iš gamyklos – su ta programine įranga, kurią media centro gamintojas įdiegė gamybos proceso metu.

  Programinė įranga (firmware) pastoviai yra atnaujinama, taisomos klaidos, pridedama naujų funkcijų, failų iškodavimo galimybių ir pan. 

  Atnaujinti programinę įrangą galite patys, tačiau jeigu pageidaujate gauti įrenginį su jau įdiegta pačia naujausia programine įranga, užsisakykite Naujausio FIRMWARE įdiegimo paslaugą. 

  Kaina:10.00EUR
 • Venz VZ-KB-4 multimedia klaviatūra Recommended

  VZ-KB-4-1.png

  Venz VZ-KB-4 – tai universali bevielė klaviatūra su prisilietimui jautriu pelės valdikliu (touchpad). Šis įrenginys itin lengvai valdomas,  o ergonominio diziaino dėka atrodo puikiai.

  Venz VZ-KB-4 klaviatūrą galima naudoti su visais media centrais, kuriuos rasite HDMEDIA.LT parduotuvėje, o taip pat su PC, Pad, Android TV Box, Google TV Box, Xbox360, PS3, HTPC, IPTV ir kitais prietaisais.

  Kaina:25.00EUR
 • Venz VZ-RK-1 nuotolinis valdymo pultas

  rk-1.jpg

  Venz VZ-RK-1 – tai universalus dvipusis nuotolinio valdymo pultas su Airmouse funkcija. Vienoje valdymo pulto pusėje rasite QWERTY klaviatūrą, o kitoje standartinius nuotolinio valdymo pulto klavišus, kuriais galima valdyti bet kokį media centrą, įsigytą HDMEDIA.LT parduotuvėje.

  Kaina:35.00EUR
Peržiūreti viską | Puslapiai: