PRENUMERATA
 
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HDMEDIA.LT pirkimo taisyklės

Pirkimo taisyklės » HDMEDIA.LT pirkimo taisyklės

Pirkimo-pardavimo TAISYKLĖS

 

1. Pirkimo-pardavimo sąlygos

1.1. HDMEDIA.LT prekes parduoda tik naudojantis šios elektroninės parduotuvės užsakymų sistema. Prekių užsakymas telefonu ar elektroniniu paštu nesinaudojant nustatyta užsakymo forma laikomas negaliojančiu ir pardavimo sandoris neįvyksta.

1.2. Išsirinkite produktus, kuriuos norite įsigyti ir įdėkite juos į virtualų krepšelį.

Užsakymo formoje nurodykite:
vardą, pavardę (jei perka įmonė - jos pavadinimą),
asmens kodą (neprivaloma), (jei esate įmonė – įmonės kodą, PVM kodą),
prekių pristatymo adresą,
miestą ir pašto kodą,
kontaktinį telefono numerį,
elektroninio pašto adresą.

1.3. Užsakymas pativrtinamas ir pradedamas vykdyti, kai pirkėjas pažymi, kad susipažino su šiomis Pirkimo-pardavimo taisyklėmis ir yra užpildyti visi privalomi užsakymo formos laukai.

1.4. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų užsakymo formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.

1.5 Atliekant pirkimo procedūrą Pirkėjo el. paštas automatiškai įtraukiamas į Naujienlaiškių gavėjų duomenų bazę. Jeigu Pirkėjas nepageidauja gauti HDMEDIA.LT naujienų, pirmajame gautame naujienlaiškyje jis turi galimybę atsisakyti jų paspaudus ant nuorodos „atsisakyti naujienlaiškio“.


 

2. Prekių užsakymas

2.1. HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje visos kainos nurodytos su PVM.

2.2. Prekių siuntimo kaina nustatoma priklausomai nuo siuntinio svorio bei tūrio ir įtraukiama pildant prekių užsakymo formą.

2.3. Prekės rezervuojamos iš karto, kai tik užpildoma ir išsiunčiama prekių užsakymo forma.

2.4. 12 valandų laikotarpyje išrašoma išankstinio apmokėjimo sąskaita ir išsiunčiama nurodytu užsakymo formoje elektroninio pašto adresu.

 

3. Atsiskaitymas už užsakytas prekes

3.1. Išankstinio apmokėjimo sąskaita turi būti apmokėta nedelsiant (nebent nurodyta kitaip). Jei per nurodytą laiką Pardavėjo sąskaitoje nėra matomas mokėjimas arba užsakovas neatsiunčia mokėjimo atlikimo kopijos, užsakymas nutraukiamas, o prekės įsigijimo pirmumo teisė (esant ribotam kiekiui ar akcijai) perleidžiama kitam pirkėjui.

3.2. Atsiskaitymas už prekes priimamas pervedus pinigus į Pardavėjo banko sąskaitą. Tai galima padaryti naudojantis internetinės bankininkystės sistemomis arba grynaisiais bet kurio banko filiale banko darbuotojui pateikus išankstinės sąskaitos duomenis.

3.3. Atsiskaityti galima ir prekės pristatymo metu atvykus kurjeriui* (COD paslauga). Atsiskaitymo kurjeriui būdai: banko mokėjimo kortele arba grynaisiais. Jei mokama grynaisiais, būtina turėti tikslią mokėtiną sumą. Pirkėjas privalo pasirašyti kurjerio pateiktuose dokumentuose, patvirtinančiuose, kad sumokėjo už prekę ir jos siuntimą. COD paslaugos mokestis tiek mokant grynaisiais, tiek banko kortele (4 Eur) pridedamas prie siuntimo išlaidų. *Jei užsakymo vertė viršija 800 Eur, prekių užsakymui užtikrinti pageidautinas avansinis mokėjimas, kurio dydis nustatomas kiekvienu atveju individualiai.

3.4. Atsiskaitymas dalimis nevykdomas (išskyrus 3.3 punke nurodytais atvejais).

 

4. Prekių pristatymo pirkėjui terminai

4.1. Užsakytos prekės ruošiamos išsiuntimui tik tada, kai yra atliktas mokėjimas ir sąskaitoje matomos įplaukusios lėšos (išskyrus kai perkama su COD paslauga).

4.2. Prekių pristatymo terminai nurodomi užsisakant prekes tiek kainos laukeliu.

Prie prekių nurodomi šie terminai:

Prekės pristatymas per 2-3 darbo dienas: prekės yra HDMEDIA.LT sandelyje ir jos bus pristatytos per 2–3 darbo dienas (priklausomai nuo gavėjo miesto ir kt. aplinkybių) nuo 8 iki 17 val. po atlikto apmokėjimo.

Prekės pristatymas per 6-8 darbo dienas: prekės keliauja į HDMEDIA.LT sandelį ir jos bus pristatytos per 6–8 darbo dienas (priklausomai nuo gavėjo miesto ir kt. aplinkybių) nuo 8 iki 17 val. po atlikto apmokėjimo).

Prekės pristatymas per 12-14 darbo dienų: prekių nėra HDMEDIA.LT sandelyje ir jos bus pristatytos per 12–14 darbo dienų (priklausomai nuo gavėjo miesto ir kt. aplinkybių) nuo 8 iki 17 val. po atlikto apmokėjimo).

4.3. Jei užsakytos prekės priskiriamos išankstinio užsakymo prekėms, jų pristatymo laikotarpis gali būti nuo 30 iki 60 dienų.

4.4. HDMEDIA.LT neatsako už pristatymo terminą, jei yra force majore (lietus, pūga, nepravažuojami keliai, karo padėtis ir kt.)

 

5. Užsakytų prekių pristatymas 

5.1. Užsakytos prekės pristatomos tik naudojantis kurjerių tarnybos paslaugomis. Pirkėjas iš HDMEDIA.LT užsakytų ir apmokėtų prekių pats pasiimti negali.

5.2. Užakytos prekės perduodamos Pirkėjui tik tada, kai pasirašoma ant vežėjo pateiktų pristatymo dokumentų. Pastebėjus pakuotės trūkumus, būtina apie tai iš karto informuoti kurjerį.

5.3. Pardavimo dokumentas (sąskaita) kartu su garantija pridedami siuntinio viduje arba išsiunčiami el. paštu.

5.4. Siuntos pristatomos darbo dienomis 8-17 val. Kurjerių atvykimo grafikai kiekviename mieste ir/ar rajone gali skirtis. Tikslios informacijos dėl pristatymo valandų teiraukitės vežėjo arba sekite siuntos kelią vežėjo sistemoje.

5.5. Jei prekes pristatantis kurjeris dėl kliento kaltės nurodytu adresu ir laiku nerado kam pristatyti prekių, su pirkėju yra derinamas naujas pristatymo laikas. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip vieną kartą. Kurjeriui neradus gavėjo antrą kartą, prekės gražinamos į HDMEDIA.LT sandėlį. Tokiu atveju su Pirkėju susisiekia HDMEDIA.LT atstovas ir aptaria naujas pristatymo sąlygas. Patirtas pristatymo išlaidas šiuo atveju padengia Pirkėjas.

 

6. Prekių garantinis aptarnavimas

6.1. Kiekvienos konkrečios prekės garantinio ar pogarantinio aptarnavimo sąlygos, terminai bei garantinio aptarnavimo įgaliotieji atstovai yra nustatomi tos prekės gamintojo arba gamintojo atstovo. 

6.2. Garantinio laikotarpio metu dėl gamintojo kaltės atsiradę gedimai šalinami per šiuos terminus: 14-21 darbo dienų nuo prekės gavimo garantiniam aptarnavimui arba per 45 darbo dienas, jei garantiniam remontui atlikti būtina detalė turi būti pristatyta iš užsienio. Visais atvejais garantinį aptarnavimą siekiama atlikti per kuo trumpesnį laiką.

6.3. Prekė laikoma nekokybiška tik po gedimo priežasties ir pobūdžio nustatymo garantiniame servise.

6.4. Sugedusį prietaisą į techninio aptarnavimo centrą su detaliu gedimo aprašymu pirkėjas pristato suderinęs su pardavėju dieną ir laiką per kurjerių tarnybą. Jei garantiniame centre nerandamas defektas arba nustatytas negamyklinis gedimas, prietaisas grąžinamas pirkėjui, ir pastarasis padengia visas išlaidas, susijusias su transportavimu. Esant negarantiniam gedimui, prietaiso taisymo įkainiai derinami atskirai. Garantija neteikiama, jei nevykdomi šio punkto reikalavimai.

6.5. Aptikus gamyklinį gedimą, prietaisas taisomas arba keičiamas nauju. Jeigu per protingą laiką neįmanoma garantinio prietaiso sutaisyti arba pakeisti kitu, pirkėjui už prekę grąžinami pinigai arba gali būti pasiūlyta analogiškos kategorijos prekė už panašią kainą.

6.6. Suremontuotoms arba pakeistoms prekėms garantijos sąlygos galioja likusį garantijos laiką.

6.7. Duomenims, esantiems informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.

6.8. Garantinis aptarnavimas teikiamas tik pateikus prekės pirkimo sąskaitą ir garantinį taloną su nurodytu prekės serijiniu numeriu, kuris turi sutapti su pateikto garantiniam aptarnavimui įrenginio serijiniu numeriu. Garantija neteikiama, jei nevykdomi šio punkto reikalavimai.

 

 

7. Prekių grąžinimas

7.1. HDMEDIA.LT neatsako jei prekės nesuderinamos su pirkėjo turima įranga (televizoriumi, projektoriumi, namų kino audio ir video sistema, tinkline įranga, kompiuterine operacine sistema, interneto tinklo tiekėju, vidiniu arba išoriniu standžiuoju disku), šiuo atveju prekės atgal nepriimamos ir pinigai negrąžinami.

7.2.Jei Pirkėjui nepatinka nusipirktų prekių forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, prekės nekeičiamos remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, kuriose nurodoma, kad tokios prekės kaip: elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai nekeičiamos ir negražinamos pardavėjui.

7.3. Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai pardavėjui. Prekių transportavimo (siuntimo ir grąžinimo) išlaidas apmoka pirkėjas.

7.4.Teise grąžinti prekes pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo NAUDOJAMA. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia pakuote.

Dėmesio!

Jei persigalvojama ir nusprendžiama atsisakyti pirkinio, tas pirkinys negali būti panaudotas. Teisė atsisakyti pirkinio suteikiama tam, kad galėtumėte jį apžiūrėti taip, kaip tai darytumėte parduotuvėje, o ne tam, kad galėtumėte juo nemokamai naudotis 14 dienų.

7.5. Prekės grąžinamos tik suderinus su pardavėju dieną ir laiką per kurjerių tarnybą. Kiti prekių grąžinimo būdai negalimi.

7.6. Prekių grąžinimo tvarka sudaryta remiantis šiomis taisyklėmis:
• grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje, nepažeistoje pakuotėje;
• prekė turi būti nesugadinta pirkėjo;
• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, plombos, nenuplėštos apsauginės plėvelės, maišeliai ir kt.);
• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
• pinigai grąžinami bankiniu pavedimu į Pirkėjo nurodytą saskaitą per 3 darbo dienas nuo faktinės prekės grąžinimo datos;
• nepriklausomai nuo prekės grąžinimo priežasties transportavimo mokestis, bankinių operacijų išlaidos bei mokestis už grynųjų pinigų paėmimo procedūrą (atsiskaitymą atvykus kurjeriui) negrąžinami ir nekompensuojami;
• grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo prašymą.

 

8. Pirkdami mūsų produktus ir paslaugas, jūs sutinkate su visomis čia išvardytomis sąlygomis.