PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

Egreat A8

Naujienos » Egreat A8

2018-02-07 08:59

HDMEDIA.LT pradeda prekiauti kompanijos Egreat 4K raiškos media centru Egreat A8.

Egreat A8 – tai naujos kartos Ultra-HD 4K HDR Android media centras su galimybe integruoti HDD diską į grotuvo vidų. Aukščiausios kokybės vaizdo pateikimą užtikrina HiSilicon procesorius. Įrenginys dirba su aukštos raiškos ir 4K raiškos formatais, įskaitant  HEVC 4Kx2K@60fps, HDR10, Bt.2020, Dolby ATMOS, DTS:X. 
Tai puiki investicija į 4K raiškos media centrą, atitinkantį visus 2018 metų vaizdo ir garso poreikius už patrauklią kainą.  

Jei jums nereikia Egreat A10 viso funkcionalumo, bet Egreat A5 modelis nepatenkina visų poreikių, tuomet Egreat A8 media centras bus aukso vidurys tarp A10 ir A5 grotuvų modelių. Didžiausias šio media centro privalumas, tai galimybė už priimtiną kainą naudotis 4K raiškos vaizdo failais bei integruoti HDD vidinį diską į grotuvo vidų išvengiant papildomų laidų raizgalynės. Šis prietaisas – tai žingsnis į naują 4K vaizdo raiškos pasaulį. Tai vienas iš patraukliausių kainos ir galimybių santykis norintiems mėgautis Ultra HD raiškos privalumais ir klausytis aukštos raiškos garso formatų. Rekomenduojame šį unikalų prietaisą tiems, kam reikalinga galimybė dirbti su vidiniais HDD diskais ir mėgautis 4K raiškos vaizdo filmais.  

Daugiau informacijos apie Egreat A8.