PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

cocktailAudio

Peržiūreti viską | Puslapiai:
 • cocktailAudio X30

  CA_X30_01.jpg

  cocktailAudio X30 – Hi-Fi audio sistema, CD diskų leistuvas, muzikinių failų serveris bei muzikinių failų leistuvas iš vietinio ir internet tinklo, FM radijo imtuvas ir galingas stiprintuvas. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausiais muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai surasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją.

   

  cocktailAudio X30 privalumai:

   

  ● Galingas 700MHz MIPS CPU procesorius
  ● Burr-Brown PCM1792a DAC mikroschema
  ● Galingas skaitmeninis stereo stiprintuvas
  ● Izoliuotas elektros maitinimo blokas
  ● Greitas ir našus optinių diskų skaitytuvas
  ● 5 colių dydžio spalvotas grafinis navigacinis ekranas
  ● FM radio imtuvas
  ● Internet radio stotys ir online music servisai
  ● Audio CD diskų perkėlimas į HDD diską naudojant maksimalų 192Khz dažnį
  ● HDD diskų integravimas:  3.5” & 2.5” SATA ir SSD laikmenos
  ● Muzikinių failų atkurimas tinkle
  ● Web sąsaja ir nemokamos UPnP aplikacijos nuotoliniam įrenginio valdymui
  ● Metalinis korpusas
  ● Platus programinis valdymas ir funkcijos

  Kaina:1118.00»1109.00EUR
 • cocktailAudio X40

  image_x40_02.jpg

  Šios aukšto lygio„Hi-Fi“ garso sistemos, kurios korpusą puošia solidi 12 mm aliuminio priekinė plokštė, darbą užtikrina audiofilinis 32 bitų procesorius XMOS 500MIPS ir skaitmeninis analoginis keitiklis „Sabre ES9018K2M“.

   

  Tiksliai ir kokybiškai atkuriami 24 bitų/192 kHz glaudinti WAV/FLAC bei daugelio kitų didelės raiškos formatų garso įrašai, įdiegtas FM ir interneto radijas bei „UPnP“ serverio paslauga.

   

  Naudojant „Phono“ įvestį, galima tiesiogiai prijungti vinilo plokštelių grotuvą ir atkurti arba standžiajame diske išsaugoti ir redaguoti vinilo įrašų kolekciją 192 kHz, 96 kHz arba 48 kHz raiška. cocktailAudio X40 turi tyliai veikiantį CD diskų atkūrimo įrenginį su puikios kokybės mechaniniais ir optiniais komponentais.

   

  cocktailAudio X40 kokybiškai ir greitai atkuria visus autorinėmis teisėmis apsaugotus diskų įrašus, o naudojant sąsają „eSATA“ be vargo galima atkurti bylas iš išorinio standžiojo disko. Užtikrinama galimybė kopijuoti, perkelti ir ištrinti bylas, saugomas „Cocktail Audio X40“ HDD ar SSD diske, nenaudojant kompiuterio.

   

  Įdiegtas gausus sąsajų ir jungčių rinkinys: trys USB lizdai, skaitmeniniai optinis ir bendraašis išėjimai, sąsaja HDMI, leidžianti įrenginio meniu matyti televizoriaus ekrane.

   

  cocktailAudio X40 – Hi-Fi audio sistema, CD diskų leistuvas, muzikinių failų serveris bei muzikinių failų leistuvas iš vietinio ir internet tinklo, FM radijo imtuvas ir galingas stiprintuvas. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausiais muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai surasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją.

   

  Kaina:1499.00EUR
 • coctailAudio Wireless USB Adapter

  CocktailAUdioWifiDongle1.jpg

  coctailAudio Wireless USB Adapter skirtas coctailAudio X10, coctailAudio X12coctailAudio X30 ir coctailAudio X40 grotuvams.

  Kaina:40.00EUR
 • coctailAudio X12

  image_x12_01.jpg

  Kompaktiškajame coctailAudio X12 įdiegtos muzikos kūrinių serverio, CD įrašų atkūrimo ir archyvavimo, interneto radijos fukcijos, 2x30W galios stiprintuvas.

   

  Atkuriami daugybės formatų garso įrašai: 24 bitų/192 kHz WAV ir FLAC, „Apple Lossless Audio Codec“ (ALAC), APE/CUE, M4A, AIFF, MP3 ir kt.

   

  Naudojant „Shareplay“ funkciją, belaidžiu ryšiu iš „iOS“ įrenginių atkuriami muzikos įrašai. cocktailAudio X12 nėra ventiliatoriaus, įrenginys veikia labai tyliai, o 11 cm ekrane aiškiai matosi informacija.

   

  Parsisiuntus nemokamą programėlę „UPnP Apps“, cocktailAudio X12 galima valdyti „iPhone“ ir „Android“ išmaniaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriais.

   

  cocktailAudio X12 – Hi-Fi audio sistema, CD diskų grotuvas, muzikinių failų serveris bei muzikinių failų leistuvas iš vietinio ir internet tinklo. Tai muzikinis media centras, dirbantis su populiariausias muzikos failų formatais, saugantis mėgstamiausius jūsų muzikinius kūrinius, kuriuos galite lengvai surasti naudojant patogią LCD ekrane matomą navigaciją.

  Kaina:539.00EUR
Peržiūreti viską | Puslapiai: