PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

WOOX Smart Plug

WOOX

Kaina:15.00EUR
Prekės pristatymas
per 2-3 darbo dienas
Turite klausimų?

WOOX R4026 Smart Plug

Valdykite savo buitinius prietaisus iš bet kurios vietos

Dirbdami, atostogaudami, nesvarbu kur esate, kontroliuokite savo namuose paliktus prietaisus (būtinas interneto tinklas) nuotoliniu būdu naudodami Woox Smart Plug. Naudodamiesi savo mobiliuoju telefonu nuotoliniu būdu įjunkite elektrinį virdulį, šviesą gyvenamajame kambaryje, oro valytuvą ar vandens šildytuvą. Visa tai galima atlikti tik keliais paspaudimais naudojantis intuityvia Woox Home aplikacija ir Woox Smart Plug.

Specifikacijos

Maitinimas: AC 180-240V, 50Hz / 60Hz 

Nominali įėjimo įtampa: AC 230V 

Budėjimo galios praradimas: ≤1 W 

Nominali srovė: 10Amax 

Maksimali apkrova: 2300 W 

Protokolas: WIFI IEEE 802 / 11b / g / n 2.4Ghz 

Darbo temperatūra: -10- + 40 ℃ 

Medžiagos: PC (UL94-V0 FIRE-RETARDANT) 

Matmenys: 55 * 55 * 72mm

 

Kontrolė balsu

Woox Smart Plug veikia tiesiogiai su Amazon Alexa ir Google asistentu tam, kad galėtumėte valdyti savo įrenginius balsu. Priskirkite pavadinimą kiekvienai Smart Plug elektros šakutei ir tiesiog bendraukite su jomis pagal vardą, kai atliksite balsinę komandą. Taip pat galite kurti visų savo išmaniųjų įrenginių grupę ir juos valdyti balsu.

 

 

Nereikalinga papildoma įranga

Woox Smart Plug veikia su bet kokiu Wi-Fi maršrutizatoriumi (2,4 GHz dažnių juosta) be atskiro centro arba mokamos prenumeratos paslaugos.

 

Nuotolinio valdymo pultas

Jums nereikės jaudintis ar jūs išjungėte šviesą, ar išjungėte prietaisus, kai keliaujate ir nesate namuose. Bet kuriuo metu Jūs galite peržiūrėti įrenginių būseną naudodamiesi Woox Home aplikacija ir valdyti maitinimo jungiklį. Sutaupysite elektros energiją ir išvengsite nelaimingų atsitikimų.

 

 

 

Tvarkaraštis

Naudokitės elektros taupymo jungiklio funkcija.

 

 

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai