PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

WOOX Smart LED RGBW lemputė

WOOX

Kaina:15.00EUR
Prekės pristatymas
per 6-9 darbo dienas
Turite klausimų?

WOOX R4553 LED Bulb
Valdykite savo šviesą iš bet kurios vietos

Naudodamiesi Wi-Fi bevieliu tinklu galite valdyti Woox Smart Bulb lemputę be papildomos įrangos. Woox Smart Bulb įrengiama taip paprastai, kaip ir standartinė lemputė, ir valdoma per nemokamą Woox Home aplikaciją. Woox Home aplikacija leidžia valdyti Woox Smart Bulb lemputę naudojant išmaniuosius telefonus ar planšetinius prietaisus. Galėsite nustatyti ryškumą, apšvietimo tvarkaraštį bei stebėti energijos naudojimą. Jūsų patogumui Woox Smart Bulb yra suporuotas su Amazon Alexa ir Google asistentu, o tai įgalina lemputės veikimą valdyti balsu.  

 

Specifikacijos: 8W, 650LM

Koreliuota spalvos temperatūra: RGB + WW 3000K

Pagrindo tipas: E27 / E26

Įtampa: 220-240 VAC 50 / 60Hz

Protokolas: WIFI IEEE 802 / 11b / g / n 2.4Ghz

Darbo trukmė: 30000 valandų gyvenimo trukmė

Darbo temperatūra: -10- + 40 ℃

Medžiagos: šilumai laidūs plastikai + ADC12 + PC

Matmenys: 60 * 60 * 117mm

 

Kontrolė balsu

Woox Smart Bulb veikia tiesiogiai su Amazon Alexa ir Google asistentu, tam kad galėtumėte valdyti savo įrenginius balsu. Priskirkite pavadinimą kiekvienai Smart Bulb lemputei ir tiesiog bendraukite su jomis pagal vardą, kai atliksite balsinę komandą. Taip pat galite kurti visų savo išmaniųjų įrenginių grupę ir juos valdyti balsu.

 

 

Nereikalinga papildoma įranga

Woox Smart Bulb lemputė veikia su bet kokiu Wi-Fi maršrutizatoriumi (2,4 GHz dažnių juosta) be atskiro centro arba mokamos prenumeratos paslaugos.

 

Nuotolinio valdymo pultas

Jūs galite valdyti Woox Smart Bulb nuotoliniu būdu iš bet kokios vietos. Naudojant geo-fencing technologiją Woox Smart Bulb gali jus pasitikti su šviesa atvykus į namus arba automatiškai išsijungti, kai tik išeinate iš namų. Visa tai gali supaprastinti kasdieninį jūsų gyvenimą ir suteikti jums ramybę protingais ir naudingais būdais. 


 

 

Nustatykite šviesos tvarkaraščius

Jūs galite iš anksto nustatyti laiką, kada Woox Smart Bulb pradės šviesti jums atvykus į namus. Jūs netgi galite pasirinkti kambarius, kuriuose Woox Smart Bulb įsižiebtų skirtingais laikais. Ir, žinoma, naktį galite leisti, kad Woox Smart Bulb palaipsniui išsijungtų, todėl niekada nereikės jaudintis, ar palikote įjungtą šviesą be priežiuros.

 

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai