PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

VENZ A1 WiFi Audio Reciever

VENZ

Kaina:49.00EUR
Prekės pristatymas per
2-3 darbo dienas
Turite klausimų?

BENDRA INFORMACIJA

Gal turite mobilųjį telefoną ar planšetę, kurioje daug įvairios muzikos ir norite jos klausytis namuose ar pas draugus per stacionarią Hi-Fi audio sistemą? Mes turime elegantišką problemos sprendimą, kuris paremtas WiFi technologijų pritaikymu muzikos perdavimo srityje. Jums reikės stacionarios Hi-Fi muzikinės sistemos ar kompiuterinės kolonėlės, taip pat VENZ A1 WiFi Audio Reciever įrenginio, kurį su RCA ar 3,5 mm jack jungtimis lengvai prijungsite prie turimos garso klausymo įrangos. Tuomet WiFi ryšiu ”pririškite” mobilųjį telefoną ar planšetę prie VENZ A1 WiFi Audio Reciever ir mėgaukitės aukščiausios kokybės muzikos garsais, skleidžiamais iš stacionaraus muzikinio centro.  

 

 

Papildomai mėgausitės puikiu VENZ A1 WiFi Audio Reciever dizainu, o jame integruotas USB lizdas leis prijungti USB laikmeną su muzikiniais failais. Audio failus galėsite valdyti mygtukais, įdiegtais VENZ A1 WiFi Audio Reciever įrenginyje.

 

 

VENZ A1 WiFi Audio Reciever privalumai:

• WiFi audio imtuvas paverčiantis Jūsų garso kolonėles bevielėmis,

• Paprastas pajungimas ir nustatymas,

• Patogus aplikacijų naudojimas,

• Multi-room funkcija leidžia sinchronizuoti muziką skirtinguose kambariuose, taip pat kontroliuoti muzikos pasirinkimą ir garsumą,

• Puikus dizainas leidžia atrasti asmeninį ryšį su namų estetika visa tai derinant su esama garso sistema,

• Pilnas Airplay, DLNA, Spotify, iHeartRadio palaikymas.

 

 PAPILDOMA INFORMACIJA

 

 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai