PRENUMERATA
Mus rasite

Youtube

 

Mus aplankė:

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro Recommended

HiMEDIA

Kaina:157.00EUR
Išankstinis užsakymas
Turite klausimų?

BENDRA INFORMACIJA

 

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro tai naujos kartos 4K60 Ultra-HD raiškos media centras, turintis šias garso ir vaizdo technologijas: 7.1 HD-Audio, 10bit colour, dual-band wi-fi, Gigabit Ethernet, 3D-ISO, 192kHz audio, auto-frame rate, ExpressXEngine2, Dolby Vision. 
Šis media įrenginys naudojasi visais KODI media centro privalumais. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas šiuo metu nori mėgautis 4K raiškos vaizdais su aukščiausios kokybės KODI media centru, galinčiu pasiūlyti pačius naujausius 2019 metų technologinius sprendimus 4K raiškos vaizdo pasaulyje.

 

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro privalumai:

Aukščiausio lygio vaizdo kokybė. Media centras naudoja Huawei HiSilicon lustų rinkinį, kuris yra specialiai sukurtas media failų atkūrimui, todėl  pasiekiama stulbinanti vaizdo atgaminimo kokybė. Ankstesnė HiMedia kompanijos grotuvų karta (4K3D) žinoma, kaip kokybiškai dirbanti su 4K raiškos vaizdu. Naujasis Pro serijos media grotuvas tai atlieka dar efektyviau, nes savyje turi tokias vaizdo apdorojimo technologijas, kaip HDR, HiSilicon Imprex 2.0 ir Dolby Vision 4K.

2016 metų Huawei HiSilicon lustų rinkinys. Naujausias Huawei HiSilicon Hi3798C V200 lustų rinkinys su Quad-core 64bit Cortex A53 CPU ir Quad-core Mail-720 GPU procesoriais. Tai, ko gero, geriausias šiuo metu Android operacinės sistemos media centras esantis rinkoje. Mali-720 GPU vaizdo procesorius net 5 kartus galingesnis nei ankstesnes kartos Mali-450 procesoriai, kurie ligi šiol buvo naudojami grotuvuose su Android operacine sistema

4K60 H.265/HEVC HDMI 2.0 HiMedia SMART TV Box Q5 Pro dekoduoja H.265 video formato failus ir juos pateikia Ultra-HD 4K 60fps raiškoje.

7.1 HD-AUDIO HiMedia SMART TV Box Q5 Pro palaiko visus HD-Audio formatus. Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS ir Dolby Digital AC3. Grotuve integruotas daugiakanalio garso dekoderis, todėl, jei neturite namų kino teatro sistemos, daugiakanalis garsas bus pateikiamas stereo režimu. 

Aukštas duomenų perdavimo greitis (bitrate). Galingo Mali-720 GPU procesoriaus, Gigabit tinklo ir HiMedia kompanijos technologijų dėka atsirado galimybė naudotis failais, kurių bitrate siekia 200Mbps 4K60 raiškoje. Šiuos failus galėsite žiūrėti net naudodamiesi LAN tinklu.  

KODI. Media centre įdiegta Kodi sistema. HiMedia media centrai naudojasi visais KODI privalumais ir pritaiko KODI tokioms užduotims kaip 7.1 HD-Audio, 4K60, 10bit colour ir 3D ISO. 

ANDROID su pilnu PLAY STORE palaikymu. HiMedia SMART TV Box Q5 Pro naudojasi Android operacinės sistemos privalumais. Grotuvas pilnai suderintas su Play Store ir turi pilną priėjimą prie Android OS aplikacijų. Grotuve jau rasite Chrome interneto naršyklę su Flash 11 ir HTML5 palaikymu. O taip pat – BBC iPlayer, Youtube, Skype, Netflix ir kitos populiariausios Android aplikacijos, kurios jau bus įdiegtos į prietaisą.

2GB RAM + 8GB eMMC.  2GB DDR3 RAM atmintis leis greitai valdyti įvairias aplikacijas, kurias galėsite įdiegti į 8GB eMMC talpos integruotą duomenų talpyklą (vartotojui skiriama 4GB talpa).

23.976 / 29.976 AUTO FRAME  Pritaikoma visuose vaizdo failų formatuose.

3D BD-ISO + BD-ISO Grotuvas dirba su 3D BD-ISO ir 1:1 BD-ISO formatais (naudojama BD-Lite, kuris leidžia pasirinkti rodomo filmo dalį ar subtitrus).

192KHZ MULTI-CHANNEL AUDIO Aukščiausios kokybės garso pateikimas HDMI/SPDIF įrenginiams. DSD/SACD audio dekodavimas. Media centras dirba su 192Khz 24bit LPCM multi channel (5.1/7.1) FLAC formato failais. 

DUAL-BAND WI-FI + GIGABIT LAN Grotuve integruotas Dual-band Wi-fi (2.4Ghz/5Ghz 802.11AC) bevielis ryšys ir Gigabit LAN tinklo lizdas. Patrauklios galimybės naudotis įvairiomis pramogomis per tinklą. 

JUNGTYS Didelis jungčių pasirinkimas:  HDMI 2.0a, composite AV, S/PDIF optical audio, Bluetooth 4.0, 1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0, micro-SD.

 

4Kx2K Ultra Video,  Imprex 2.0 ir Mali-720 GPU

 

Naujausias Huawei HiSilicon Hi3798C V200 lustų rinkinys su Quad-core 64bit Cortex A53 CPU ir Quad-core Mail-720 GPU procesoriais dekoduoja ir pateikia 4Kx2K@60fps ULTRAHD vaizdo raiškos medžiagą su aukščiausius standartus atitinkčia kokybe. Hisilicon Imprex 2.0 technologija užtikrina detalų, kontrastingą, ryškų ir prisotintą spalvomis vaizdą. 

   

Dolby Digital Plus ir DTS-HD Audio

 

H.265 Hardware dekodavimas

H.265 – tai vaizdo failų kompresijos standartas, kuris vaizdo informaciją suspaudžia dvigubai daugiau išlaikydamas tą pačią vaizdo kokybę, nei populiarusis H.264 standartas. HiMedia SMART TV Box Q5 Pro  dirba su naujausiu vaizdo suspaudimo standartu.

 

BD-ISO ir  3D BD-ISO

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro  dirba su Blu-ray diskų BDMV ir ISO formatais. Taip pat palaikomi 3D BD-ISO failai bei subtitrai. BD diskų failai valdomi naudojantis BD-Lite valdymo struktūros meniu.

 

 

KODI media centras

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro suteikia galimybę naudotis KODI media centro funkcijomis. Tai praplės jūsų galimybes naudotis įvairiais podcast servisais, taip pat susitvarkyti savo vaizdo ir garso failus, juos katalogizuojant ir apipavidalinant su viršeliais ir aprašymais. Įrenginyje programinė įranga jau įdiegta. KODI palaiko  DTS-HD, 4K@60fps, 10 bit color ir 3D ISO.

 

 

Dual-band WiFi and Gigabit Ethernet

 

Šiame prietaise integruotas Dual-band Wi-fi (2.4Ghz/5Ghz 802.11AC) bevielis ryšys ir Gigabit LAN tinklo lizdas. Tai suteikia galimybę naudotis įvairiomis pramogomis per tinklą. 

 

 

Bluetooth 4.0

 

 

 

 

Airplay ir miracast

 

AirPlay leis jums perduoti vaizdo ir garso medžiagą į HiMedia SMART TV Box Q5 Pro grotuvą naudojantis iPhone, iPad arba iPod touch įrenginiais. Viską matysite savo televizoriaus ekrane. Daugiau informacijos apie AirPlay galite sužinoti čia: www.apple.com/airplay

Miracast – tai belaidžio ryšio technologija, kurią gali naudoti kompiuteris, kad kompiuterio ekranas būtų projektuojamas į televizorius, projektorius ir srautinio perdavimo medijos leistuvus, palaikančius ir Miracast. Galite ją naudoti norėdami bendrinti kompiuteryje atliekamus veiksmus, demonstruoti skaidres ar netgi žaisti mėgstamą žaidimą didesniame ekrane.

 

HiControl

HiControl – tai programinė aplikacija, kurią sukūrė HiMedia. Šios aplikacijos dėka jūsų turimas Android mobilusis telefonas taps nuotoliniu HiMedia SMART TV Box Q5 Pro valdymo pultu. Jo pagalba galėsite valdyti grotuvą ir žaisti kai kuriuos kompiuterinius žaidimus.

 

HiShare

 

HiShare tai programinė aplikacija, kurią sukūrė HiMedia. Šios aplikacijos dėka jūs galėsite dalintis vaizdo ir garso informacija iš Android sistemos mobilaus telefono į HiMedia SMART TV Box Q5 Pro grotuvą, kuris visą informaciją pateiks jūsų turimo televizoriaus ekrane.

 

Samba, UPnP, NFS

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro  naudodamas Samba, UPnP ir NFS tinko protokolus gali priimti informaciją iš PC ar NAS serverių bei ją pateikti jūsų televizoriaus ekrane.

 

 

Nuotolinio valdymo pultas

 

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro  komplektuojamas kartu su specialiu IR nuotolinio valdymo pultu, kuris turi virtualios kompiuterinės pelės funkcijas. Tai jums padės lengviau valdyti Android operacinę sistemą ir jos meniu.

 

TECHNINĖ INFORMACIJA
 

Procesorius  Huawei HiSilicon Hi3798C V200 chipset with quad-core 64bit Cortex A53 CPU and quad-core Mail-720 GPU
Integruota atmintis

Memory: 2GB DDR3 / Flash: 8GB NAND Flash

Vaizdo failų formatai

FLV, MOV, AVI, MKV, TS, M2TS, ISO, MP4, 3GP, MPG, 3D MVC

Garso failų formatai MP3, WMA, AAC, APE, FLAC, WAV, OGG
Paveikslėlių failų formatai JPEG, GIF, BMP, PNG
Subtitrai SRT, SMI, SUB, SSA, IDX+SUB, PGS
Vaizdo failų kodavimas H.265/HEVC 4Kx2K@60Hz, H.264 4Kx2K@30Hz, VP9 4Kx2K@60Hz, VC-1 1080P@60Hz, MPEG1/2/4, REALVIDEO 8/9/10
Garso failų kodavimas

Dolby True-HD, Dolby True-HD ATMOS, DTS:X, DTS-HD MA, 5.1/7.1 LPCM, DTS, Dolby Digital AC3, 192Khz 24bit LPCM multi channel (5.1/7.1) FLAC

Vaizdo išvestys

HDMI 2.0 

Garso išvestys

HDMI, L/R stereo (RCA), and optical 

TV vaizdo sistemos

PAL, NTSC, 720p, 1080i (50/60Hz), 1080p (24/30/50/60Hz), 4K (24/30Hz), 4Kx2K@60Hz

Tinklas

10/100/1000M Ethernet

Bevielis tinklas

Dual-band Wi-fi (2.4Ghz/5Ghz 802.11AC)

HDD diskas

Nėra (įsigijamas papildomai)

Failų sistemos

NTFS, FAT32, EXT3, EXT2

USB jungtys

1xUSB 3.0, 2xUSB 2.0

Papildomos jungtys

MMC/SD 2-in-1 card reader, Bluetooth 4.0

Išmatavimai

170 x 115 x 24.5 mm

 

 

KAM SKIRTAS ŠIS GROTUVAS?

 

HiMedia SMART TV Box Q5 Pro – aukščiausio lygio 4K raiškos media centras. Įsigijus šį įrenginį jūsų televizorius jau nebus paprastas įrenginys, o taps pilnaverčiu tinkliniu pramogų centru. Šis prietaisas – tai žingsnis į naują 4K vaizdo raiškos pasaulį. Tai vienas iš optimaliausių sprendimų norintiems mėgautis Ultra HD raiškos privalumais bei klausytis aukštos raiškos garso formatų. Naudokitės visomis šiuo metu teikiamomis Android operacinės sistemos funkcijomis be jokių apribojimų. Rekomenduojame šį unikalų prietaisą tiems, kam reikalingos maksimaliai visos naujausios garso ir vaizdo technologijos už priimtiną kainą. Atkreipiame dėmesį, kad jūs įsigysite grotuvą, dirbantį ne tik su 3D failais, bet ir palaikantį ISO Blu-ray diskų atvaizdus, o taip pat visus šiuo metu populiariausius aukštos raiškos garso formatus.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

KUR GALIMA ĮSIGYTI

 

Šiuo metu  HiMedia SMART TV Box Q5 Pro galima įsigyti HDMEDIA.LT elektroninėje parduotuvėje, o taip pat:

 

Jei norite platinti šį įrenginį, prašome susisiekti su HDMEDIA.LT

 

 

 

KOMPLEKTACIJA

 

Standartinę HiMedia SMART TV Box Q5 Pro komplektaciją sudaro: HiMedia SMART TV Box Q5 Pro įrenginys, valdymo pultas, HDMI laidas, elektros maitinimo laidas, greito įdiegimo instrukcija (anglų kalba).

 

Papildomai siūlome įsigyti:

Firmware-225x225.png
Naujausio FIRMWARE įdiegimas
Kaina:10.00EUR
VZ-KB-4-1.png
Venz VZ-KB-4 multimedia klaviatūra
Kaina:25.00EUR
rk-1.jpg
Venz VZ-RK-1 nuotolinis valdymo pultas
Kaina:35.00EUR
 

Klientų, įsigijusių šią prekę, komentarai

  • figorito
    2017-12-30 10:30

    BD-ISO ir 3D BD-ISO ir Blu-ray UHD HDR Disc